ДНЗ Первомайський ППЛ

ДНЗ Первомайський ППЛ

вул. Корабельна 20/2, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200

Первомайський професійний промисловий ліцей готує кадри кваліфікованих робітників за професією: код 5220 "Продавець продовольчих товарів”. Навчанню на другому ступені в ліцеї за професією притаманні теоретична та практична завершеність, надбання учнями високого рівня професійних умінь та навичок і відповідно до цього випускникам, що успішно завершили навчання на основані заключного контролю присвоюється кваліфікація "кваліфікований робітник”.

Випускники ліцею користуються попитом на регіональному ринку праці серед підприємств різної форми власності. Серед підприємств, які надають місця для виробничого навчання учнів та виробничої практики на виробництві та на яких працюють випускники училища: торговельно-обслуговуючий комплекс "Дерибасівський ринок”, торговельно-ресторанний комплекс "Постоялий двір”, торговельно-ресторанний комплекс "Хуторок”, торговельний комплекс "Орхідея”, ТОВ "Кришталева скриня” (комплекс торгових павіліонів) ФОП "Васильєва Анжеліка Олексіївна” (комплекс торгових павіліонів), ПП "Михайлецький С.П.” та інші.

В м. Первомайську та прилеглих районах Миколаївської області немає навчальних закладів, які готують кадри кваліфікованих робітників за деревообробною галуззю та професіями "Продавець продовольчих товарів”.
Працевлаштування випускників ліцею за професією "Продавець продовольчих товарів” складає: 

Професія " Продавець продовольчих товарів ”

2008

2009

2010

2011

2012

Кількість випускників

28

27

29

29

28

Працевлаштовано випускників

22

26

24

28

24

Підготовка кадрів кваліфікованих робітників за професією: "Продавець продовольчих товарів” в ліцеї, зацікавить випускників повної середньої школи і підвищить престиж навчального закладу в регіоні, підвищує конкурентоспроможність випускника училища на регіональному ринку праці та буде сприяти задоволенню потреб роботодавців.

До участі в конкурсі до зарахування в ліцей за професією "Продавець продовольчих товарів” допускаються молодь, яка має повну загальну середню освіту, вік до вступу 18 років, та не має медичних протипоказань до професії "Продавець продовольчих товарів”. Випускники ліцею які успішно завершили навчання за професією і їм присвоєно кваліфікаційний рівень "каліфікований робітник” мають пільги при вступі в вищі навчальні заклади за галуззю сфери обслуговування та торгівлі.

В училищі наявна матеріально-технічна база професії, яка включає необхідні кабінети, майстерні, кадри кваліфікованих викладачів, майстрів виробничого навчання, налагоджено зв'язок з виробництвом, учні забезпечені місцями для виробничого навчання на виробництві та виробничої практики, праця на виробництві відбувається на сучасному обладнанні та за сучасними технологіями.

Навчання організовано відповідно до вимог нових державних стандартів професійно-технічної освіти, забезпечено кадрами кваліфікованих викладачів та майстрів виробничого навчання, сучасною матеріально-технічною базою.
Для проведення навчання відповідно до вимог нових державних стандартів професійно-технічної освіти ДСПТО 5220. H55051-2006 для підготовки кваліфікованих робітників з професії "Продавець продовольчих товарів” розроблено навчальні плани і програми за предметами загально-професійної, професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовки. Оснащено кабінети товарознавства продовольчих товарів та організації та технології торговельних процесів, основ галузевої економіки, охорони праці, магазин – майстерня. Магазин-майстерня обладнана необхідним обладнанням, робочими місцями продавця, кассира та робочими постами в достатній кількості, іншими пристосуваннями та навчальними посібниками.Информация ни о чем. Все равно никто это не читает. На уроках виробничого навчання застосовуються зразки продовольчих товарів, муляжі та упаковка товарів та продовольчих виробыв, зразки виробів, які виготовлені учнями в період виробничого навчання на виробництв та виробничої практики. 

Викладачі і майстри мають відповідну базову освіту і та професійно-педагогічну кваліфікацію.Викладачі та майстри приділяють велику увагу формуванню знань, вмінь і навичок в учнів. Застосовуються поновлена структура учбового процесу при навчанні та засвоєнні знань, умінь, навичок учнів, сучасні методи навчання, активно розвиваються самостійні практичні і розумові дії учнів.