ДНЗ Первомайський ППЛ

ДНЗ Первомайський ППЛ

вул. Корабельна 20/2, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200

 
                                Шановні Жінки!
    Разом з першими весняними квітами дозвольте привітати Вас з чарівним
святом весни - 8    БЕРЕЗНЯ!
  Бажаємо, щоб перші березневі дні принесли любов і радість у Вашу оселю, тепло й достаток Вашій родині.
Нехай щастям сяють Ваші очі, а вуста дарують гарну посмішку!
Успіху Вам та радості на кожен день!

                     Адміністрація ДНЗ "Первомайський професійний промисловий ліцей"

28.12. 2015 року в ДНЗ “Первомайський професійний промисловий ліцей” відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядались питання:

Використання майстрами виробничого навчання креативних форм і методів організації навчально – виробничого процесу.

  Підготовка  до атестації педагогічних працівників.

 Виховання активності майбутніх робітників засобами  фізичного виховання.

Педагогічні працівники виступали із змістовними доповідями, які супроводжувались показом презентацій. На останок Дід мороз та Снігуронька привітали колектив з новорічними святами. Завершилось засідання обговоренням розглянутих питань та прийняттям відповідних рішень.

         
        

З 19.10 по 02.11.2015 року на базі ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей» пройшли змагання з чергового виду програми в залік  Спартакіади ліцею, а саме з футболу. Відповідно до положення змагань турнір проходив по коловій системі, суддівство здійснювалось згідно правил FIFA, тривалість гри – 2 тайми по 30 хв. Обслуговували ігри суддівська бригада, на чолі з головним суддею змагань: Лісовцем В. В.,викладачем фізичного виховання, а також боковими суддями – Остапенко В. Г., викладач фізичного виховання та Нікіфоров О. О, викладач. Медичний контроль здійснювала медична сестра – Мельник Т. М.

Першими в змагання вступили учні І-х курсів, а це такі групи: 121, 131, 161, 171 та 191. Кожна гра проходила в цікавій, безкомпромісній боротьбі. Результати матчів такі:

               І тур

Гр. № 121 1 – 1 гр. № 171;

Гр. № 131 4 – 4 гр. № 191;

Гр. 161 – пропускала гру.

               ІІ тур

Гр. № 171 6 – 1 гр. № 191;

Гр. № 121 3 – 0 гр. № 161;

Гр. 131 – пропускала гру.

               ІІІ тур

Гр. № 191 3 – 0 гр. № 161;

Гр. № 171 3 – 2 гр. № 131;

Гр. 121 – пропускала гру.

               ІV тур

Гр. № 161 0 – 3 гр. № 131;

Гр. № 191 1 – 0 гр. № 121;

Гр. 171 – пропускала гру.

               V тур

Гр. № 131 0 – 2 гр. № 121;

Гр. № 161 0 – 3 гр. № 171;

Гр. 191 – пропускала гру.

Підвівши підсумки отримали такі результати:

1 місце – команда групи № 171 – 10 очок;

2 місце -  команда групи № 191 – 7 очок;

3 місце – команда групи № 121 – 7 очок;

4  місце – команда групи № 131 – 4 очки;

5 місце – команда групи № 161 – 0 очок.

    Команда переможець та призери  нагороджені грамотами, також відзначені кращі гравці турніру, кращим бомбардиром став гравець групи № 171 – Дьяченко Володимир, а також кращий голкіпер – Циганок Максим, гравець групи № 121.
 

По закінченню змагань серед І-х курсів, в боротьбу вступили учні ІІ-х курсів та груп ТУ. Участь в турнірі взяли команди таких груп, як: № 221, № 261, № 71, № 81.

 

               І тур

Гр. № 221 1 – 1 гр. № 71;

Гр. № 81 3 – 0 гр. № 261.

               ІІ тур

Гр. № 221 3 – 0 гр. № 261;

Гр. № 71 2 – 4 гр. № 81.

               ІІІ тур

Гр. № 221 1 – 0 гр. № 81;

Гр. № 261 0 – 3 гр. № 71.

Отже, команди зайняли такі місця:

 1 місце – команда групи № 221 – 7 очок;

2 місце -  команда групи № 81 – 6 очок;

3 місце – команда групи № 71 – 4 очок;

4  місце – команда групи № 261 – 0 очок;

    Команда переможець та призери  нагороджені грамотами, також відзначені кращі гравці турніру, кращим бомбардиром став гравець групи № 71 – Горошко Костянтин, а також кращий голкіпер – Дімов Максим, гравець групи № 221.

 

            

 

 




  8 жовтня на базі ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей» були проведені змагання з легкої атлетики серед груп навчального закладу в залік Спартакіади ліцею з метою залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, інтелектуальних здібностей, пізнавальних інтересів, а також розвитку формування та збагачення особистої культури учасників, визначення найсильніших команд та спортсменів серед  учнів ліцею для участі у обласній спартакіаді серед вихованців ПТНЗ.

   Були арбітрами: Остапенко В.Г., Лісовець В. В., викладачі фізичного виховання, Янковий М. Г., майстер в/н; Нікіфоров О. О., Однокол В. В., викладачі ліцею, під керівництвом головного судді змагань – Клименко Ю. В., керівника фізичного виховання ліцею.   Медичний супровід змагань здійснювала медична сестра навчального закладу Мельник Т. М.

    Участь у змаганнях прийняли  збірні команди 15 груп ліцею, а це близько 100 учнів.  Змагання проходили з таких видів: біг 100м, 200м (дівчата), 400м(юнаки), штовхання ядра, стрибок у довжину з розбігу, естафетний біг 4х55м.

Найкращі результати в особистому заліку показали учні:

Юнаки

Біг 100м.:

1 місце - Баришнін Анатолій (гр.71) 13.3с;

2 місце -  Дьяченко Володимир,( гр.. 171) 13.8с;

 3 місце -  Соловйов Ян, (гр.131) 14.0.с

Біг 400м.:

1 місце - Дьяченко Володимир, (гр. 171) 1.17.7с;

2 місце - Дудучук Валентин (гр. 161) 1.23.0с;

3 місце - Рижиков Василь (гр.. 171) 1.24.0с.

Стрибок у довжину:

1 місце - Німеровський Артем,( гр.71) 4.64м;

 2 місце - Дімов Максим,( гр. 221) 4.62м;

3 місце - Кравецький Владислав, (гр. 81) 4.61м.

Штовхання ядра (7кг) :

1 місце - Гавва Владислав(гр. 221) 8.22м;

2 місце - Дьяченко Володимир, (гр. 171) 7.7м;

3 місце - Зеленський Олександр. (гр.. 121) 7.55м.

Естафетний біг 4х55м:

1 місце – (гр. 71)- 34.6с ;

2 місце – (гр. 81) - 34.8с ;

3 місце -  (гр. 121) – 35.2с .

Дівчата:

100м.:

1 місце – Загузова Людмила, (гр. 251) 15.2с;

2 місце – Муригіна Вікторія, (гр. 281)   16.01с

3 місце – Максимова Тетяна,( гр. 281) 16.02с

 

200м:

 1 місце –  Білоус Наталія, (гр. 151) 40.9с ;

2 місце – Загузова Людмила,( гр. 251) 41.0с;

3 місце –  Мереняну Світлана, (гр. 281) 42.2с .

Стрибок у довжину:

1 місце – Загузова Людмила, (гр. 251)  4.33м;

2 місце – Кухар Людмила,(гр.. 191) 3.40м;

3 місце –  Гончаренко Дар’я,( гр. 11) 3.37м.

Штовхання ядра (4кг):

1 місце – Савенко Світлана,( гр. 61) 5.67м ;

2 місце – Жельман Анастасія, (гр. 151) 5.08м;

3 місце – Заскальнюк  Анастасія, (гр. 151) 5м .

Естафетний біг 4х55м:

1 місце – (гр. 191) 41.0с;

2 місце –( гр.. 281) 41.3с ;

3 місце – (гр. 151) 42.0с .

В загальнокомандному заліку призові місця посіли команди груп:

     Юнаки:                                                            Дівчата:

1 місце –  Гр. № 71;                                     1 місце – гр. № 281;

2 місце – Гр. № 171;                                    2 місце – Гр. № 151;

3 місце – Гр. № 81.                                      3 місце – Гр. № 191.

 Переможці нагороджені почесними грамотами.