Державний навчальний заклад Первомайський ППЛ

Державний навчальний заклад Первомайський ППЛ

вул. Корабельна 20/2, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200

30 червня в ДНЗ ПППЛ відбулася випускна лінійка. В урочистій атмосфері випускникам, які приймали участь у обласній олімпіаді зі спеціальних дисциплін та конкурсах фахової майстерності  були вручені грамоти Департамента освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації: Ковальова Юлія  учениця групи  № 251 з предмету «Технологія виготовлення швейних виробів» професії «Швачка» відзначена дипломом I ступеня ІІ етапу обласної олімпіади,  Гриценко Ростислав учень групи №71 відзначений дипломом IІІ ступеня за участь у конкурсі фахової майстерності з професії  «Електрогазозварник», Шлікар  Альбіна учениця групи № 191 з предмету «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства» професії «Кондитер», Шумілін Кирило учень групи № 171 з предмету «Матеріалознавство» професії «Штукатур» відзначені грамотами учасників  ІІ етапу обласної олімпіади зі спеціальних дисциплін, Черкасов Ігор учень групи №271 з професії «Лицювальник-плиточник», Юречко Олег учень групи №231 з професії «Верстатник широкого профілю», Маркетов Сергій учень групи №81 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», відзначені грамотами учасників ІІ етапу обласного конкурсу фахової майстерності

 Випускників 2016 року привітали святковими виступами учні ліцею, адміністрація,  викладачі та майстри виробничого навчання. 


  

   

Викладачів та майстрів виробничого навчання, учні яких визнано переможцями II етапу обласних олімпіад, конкурсів фахової майстерності, за високий рівень підготовки кваліфікованих робітників, нагороджені  грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації    такі як: Тягій В.І. майстер в/н, Сірацький В.М. викладач з професії «Електрогазозварник, Прокопчук О.І. майстер в/н, Суворова Г.В. викладач з професії «Швачка. Кравець»

В урочистій частині випускної лінійки, виступив і привітав випускників голова ГО «Орлик Миколаївщини» Пітомець В.П.,  вручив грамоти учням групи №281 та майстру в/н КульовоїА.В, учням групи №191 та майстру в/н Торгоні С.М., учням групи №151 та майстру в/н Керімової К.Л., учням групи №251та майстру в/н Прокопчук О.І. за їх видатні організаторськи здібності та високий рівень професійної майстерності, а також за їх громадянську позицію як патріотів України в організації виготовлення маскувальних сіток для захисників української Держави.


       

Дорогі випускники! Бажаємо кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!Це перша запорука щасливого майбутнього! Хай світлою буде дорога вашого життя!