Державний навчальний заклад Первомайський ППЛ

Державний навчальний заклад Первомайський ППЛ

вул. Корабельна 20/2, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. з 2015 року є державним святом.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

В ДНЗ Первомайський професійний промисловий ліцей в ці дні, з метою національно-патріотичного виховання молоді, проводять безліч цікавих заходів, зустрічей з українськими вояками, представниками козацтва та вшановують пам'ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Вільну Україну від найдавніших часів до сьогодення.
  
Година спілкування з переглядом відеофільмів "Відвага, мужність, честь"

  
Організована ілюстрована виставка "Україні вірні сини" до уваги користувачів представлена література і фотоматеріали про самовіддану і наполегливу боротьбу поколінь за свободу і незалежність нашої держави.

     
Єдиний урок "Захисник України - гордість народу" з запрошенням волонтера
 
Урочиста лінійка "В єдності наша сила"