Державний навчальний заклад Первомайський ППЛ

Державний навчальний заклад Первомайський ППЛ

вул. Корабельна 20/2, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200

31 жовтня 2017 року на базі нашого навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області проведено засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій легкої промисловості професійно-технічних навчальних закладів області «Методичний супровід упровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес при підготовці кваліфікованих робітників легкої промисловості як засіб розвитку професійної компетентності педагогів».
Учасників заходу привітав директор нашого ліцею Кокоша О. І., який ознайомив присутніх з перспективами розвитку навчального закладу в сучасних економічних умовах, поділився досягненнями та перспективами щодо роботи створеного за наказом Міністерства освіти і науки України за кошти державного бюджету Навчально-практичного центру у 2017 році.
З метою реалізації основної мети засідання методичної секції проведено роботу, змістовне наповнення якої складалося з відпрацювання теоретичної та практичної складової проблемних питань.
У ході засідання методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Лагутіна В. В. висвітлила питання комплексного підходу до впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес як засобу активізації розвитку професійної компетентності педагогів при підготовці кваліфікованих робітників легкої промисловості.
Методист нашого ліцею Величко І. М., виступила з презентацією «Впровадження в навчально-виховний процес педагогіки співробітництва», в якій висвітлила організацію роботи нашого педагогічного колективу над єдиною методичною проблемою закладу.
Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Швачка. Кравець» Суворова Г. В. поділилася досвідом роботи щодо інноваційних шляхів розвитку соціального партнерства на прикладі співробітництва нашого ліцею з роботодавцями.
На засіданні обласної методичної секції виступили викладачі та майстри виробничого навчання інших закладів професійної освіти області.
Майстром виробничого навчання з професії «Швачка. Кравець» Керімовою К. Л. проведено урок виробничого навчання з теми «Обробка кокеток».
Учасників заходу ознайомили з обладнанням створеного Навчально-практичного центру, проведено консультаційну роботу щодо впровадження в навчальний процес новітніх швейних технологій та дизайну одягу за допомогою комп’ютерного програмного комплексу «JULIVI фірми Сапр-Легпром» та його використання в навчальному процесі.
З метою підкріплення теоретичного підґрунтя практичною складовою для учасників засідання організовано екскурсію до швейного підприємства ПрАТ «Санта Україна» (Шудра І. А., начальник ВТК швейного підприємства «Санта Україна»). ПрАт «Санта Україна» являється соціальним партнером нашого ліцею.
Під час проведення засідання методичної секції всі учасники працювали творчо та з натхненням.
                                                  

Переглянути фото