ДНЗ Первомайський ППЛ

ДНЗ Первомайський ППЛ

вул. Корабельна 20/2, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200

 

  Заняття з фізичної культури в ліцеї здійснюються згідно державних стандартів та програми для професійно-технічних навчальних закладів.  Головною метою фізичного виховання в ліцеї є формування в учнів бажання систематично займатися фізичними вправами, самостійно виконувати найпростіші рухові дії і дотримуватися правил гігієни, техніки безпеки. 

 В Первомайському професійному промисловому ліцеї одна з кращих спортивних баз в Миколаївській області: спортивна зала

тренажерна зала

футбольне поле

волейбольний та міні-футбольний майданчики, майданчик з нестандартним обладнанням, шахова кімната.

      Спортивним інвентарем училище забезпечене на достатньому рівні. Навчальну, спортивно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу здійснюють: керівник фізичного виховання Клименко Ю.В. – вища освіта, 3-4 р.а., II категорія, викладач фізичного виховання Лісовець В.В. – вища освіта, 3-4 р.а., II категорія, викладач фізичного виховання Остапенко В.Г. – вища освіта, 3-4 р. а., I категорія. Уроки фізичної культури проводяться 2 рази на тиждень через 1-2 дні тривалістю 45хв.

 

Викладачі на кожному занятті здійснюють індивідуальний підхід до учнів, враховуючи стан їхнього здоров’я, фізичний розвиток, здібності. Розподіл на групи за станом здоровя здійснюється на підставі довідок ВКК. Учні вчасно проходять медичний огляд.

 В позаурочний час з 16.00 до 18.00 працюють гуртки з таких видів спорту: н/теніс

волейбол

футбол, загальна фізична підготовка.

    Щороку проводиться спартакіада між групами училища з видів спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, настільний теніс, шахи. Також в училищі проводяться День фізичної культури і спорту, «Ну-мо, хлопці», « День здоров’я», «Козацькі розваги», «А, ну-мо, дівчата». Фахівцями фізичного виховання за підтримки адміністрації училища організовуються товариські зустрічі з іншими навчальними закладами міста, а саме з: волейболу, н/тенісу, міні-футболу та шахів.

   Наше училище являється неодноразовим переможцем та призером обласних змагань, як з видів спорту(футбол, волейбол, настільний теніс, легка атлетика, шахи), так і в загальному заліку.